BGZ BNP Paribas Zyskowne Konto

BGZ BNP Paribas Zyskowne Konto

Drodzy Wydawcy,
Promujcie z nami kampanię BGZ BNP Paribas Zyskowne Konto  !

Zakupy naprawdę mogą kosztować mniej, dzięki Promocji „Zyskowne konto”. Wystarczy otworzyć Konto Osobiste w BGŻ BNP Paribas i aktywnie z niego korzystać, a  Klient otrzyma do:
a) 150 zł przelewem na Konto Osobiste za otwarcie konta i spełnienie wszystkich wymaganych Regulaminem warunków Promocji
b) 150 zł na zakupy do wybranej sieci sklepów:
– H&M
– Decathlon
– Biedronka
Promocja „Zyskowne konto” trwa do osiągnięcia 1500 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 8 lipca 2018 r. Regulamin Promocji „Zyskowne konto”.
Co trzeba zrobić, aby otrzymać łącznie do 300 zł na zakupy?
– ZAREJESTROWAĆ SIĘ W PROMOCJI I WYBRAĆ SKLEP
Rejestracji można dokonać do 08.07.2018
– OTWORZYĆ KONTO ONLINE
Wniosek o otworzenie Konta Osobistego można składać do dnia 08.07.2018
– ZALOGOWAĆ SIĘ DO BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ
Pl@net lub do aplikacji mobilnej GOmobile.
Pierwszego logowania można dokonać do 25.07.2018
– REALIZOWAĆ TRANSAKCJE KARTĄ ORAZ AKTYWNIE KORZYSTAĆ Z KONTA
W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od dnia pierwszego logowania do Pl@net lub Gomobile, dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł oraz co najmniej 1 przelewu w Planet lub aplikacji GOmobile i zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł.
Kiedy Klient otrzyma kody?
Przelew w wysokości 50 zł otrzyma za otwarcie Konta Osobistego i pierwsze logowanie do Bankowości elektronicznej. Nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzyma informację o przyznaniu nagrody.
SMS z kodem na 50 zł (do realizacji w wybranej sieci sklepów) otrzyma każdego 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki promocji. Może otrzymać maksymalnie 3 kody.
Ponadto przelew w wysokości 100 zł otrzyma jeżeli w każdym z miesięcy, w którym spełni warunki do otrzymania nagród 2-4, dodatkowo dokona Wpływów na kwotę min. 1000 zł. Nagroda zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzyma informację o przyznaniu nagrody.

 

Kampania realizowana jest w modelu CPS. Szczegóły znajdują się w karcie kampanii.