Citi Bank Handlowy – karta kredytowa z voucherem 300 zł do sieci sklepów Biedronka! edycja 2

Citi Bank Handlowy – karta kredytowa z voucherem 300 zł do sieci sklepów Biedronka! edycja 2

Drodzy wydawcy,

Zapraszamy do promowania ekskluzywnej kampanii kart kredytowych CitiBanku z voucherami o wartości 300 złotych do sieci sklepów Biedronka.

Jak otrzymać 300 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibank!

Oferta dla nowych klientów ważna do 5.02.2018 r.
RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA DLA KARTY: 10,47%

 

W jaki sposób można skorzystać z oferty?

Krok 1
Klient wypełnia formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc mu złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Doradca.

Krok 2
W trakcie spisywania wniosku Klient  musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Po otrzymaniu  karty musi zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Krok 3
Klient dokonuje 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzyma w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

 

Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie.

Kampania prowadzona jest w modelu CPS. Szczegóły w karcie kampanii.