Citi Bank Handlowy – Konto Citi Priority za ZERO!

Citi Bank Handlowy – Konto Citi Priority za ZERO!

Drodzy Wydawcy,
Promujcie z nami  kampanię Citi Bank Handlowy – Konto Citi Priority za ZERO!

Z KONTEM CITI PRIORITY można ZARABIAĆ na Koncie Oszczędnościowym 2,5% przez 6 miesięcy, dla środków do 100 000 zł!


*Oferta dostępna dla 1000 Uczestników, którzy nie posiadali w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego od dnia 1.01.2017 r. Ważna do 31.12.2018 r i może powtarzać się w przyszłości.

 

JAK OTWORZYĆ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE I ZYSKAĆ 2,5%, przez 6 miesięcy do 100 000 zł?
– Krok 1 – Klien otwiera konto Citi Priority oraz Konto Oszczędnościowe i wyraża zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
– Krok 2 – Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, w każdym miesiącu zapewnia wpływ min. 5 000 PLN na konto lub utrzymuje średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach prowadzonych przez Bank.
– Krok 3 – Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto konto oszczędnościowe, dokonuje co najmniej 3 transakcji miesięcznie swoją kartą do konta.
– Krok 4 – Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie wynosić 2,5% w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Odsetki promocyjne zostaną zaksięgowane do 12 dnia następnego miesiąca kalendarzowego.

 

Konto Citi Priority Codzienne finanse za 0 zł
– 0 zł za prowadzenie rachunku
– 0 zł za wypłaty z bankomatów w calej Polsce i na świecie
– 0 zł za kartę do konta


Warunki bezpłatnego prowadzenia konta:
UTRZYMAĆ ŚREDNIE SALDO ŚRODKÓW W WYSOKOŚCI MIN. 30 000 ZŁ (NA KONCIE OSOBISTYM, OSZCZĘDNOŚCIOWYM, LOKACIE, INWESTYCJACH LUB UBEZPIECZENIACH), LUB ZASILAC KONTO WYNAGRODZENIEM LUB SUMĄ WPŁYWÓW W WYSOKOŚCI MIN. 5 000 ZŁ MIESIĘCZNIE.Kampania realizowana jest w modelu CPS. Szczegóły znajdują się w karcie kampanii.