Ekskluzywna akcja z premią pieniężną i konkursem! Promuj Konto Godne Polecenia BZ WBK! (akcja zakończona)

Ekskluzywna akcja z premią pieniężną i konkursem! Promuj Konto Godne Polecenia BZ WBK! (akcja zakończona)

Drodzy Wydawcy,

po raz kolejny zapraszamy do udziału w naszej akcji specjalnej! Tym razem zachęcamy do promowania Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK z premią nawet 60 zł  80zł! (Uwaga, wysokość premii została zwiększona!) Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest  tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi! 

Warunki udziału w akcji są bardzo proste!

Pierwszym krokiem jest rejestracja w aplikacji konkursowej na stronie konto.zpremia.pl. Należy zrobić to najpóźniej do 15.09.2015 r. Następnie uczestnik musi założyć Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK wraz z kartą debetową do konta – Karta MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni.

Roztrzygnięcie akcji nastąpi do 28.10.2015 r. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają premię gwarantowaną o wartości 70 zł. Jeśli dodatkowo pobiorą aplikację BZWBK24 mobile i za jej pomocą do dnia 15.10.2015 r. założą i zasilą wymaganą kwotą Lokatę mobilną otrzymają od Organizatora dodatkową premię w wysokości 10 zł.
Nagrodą w konkursie „Szybsi zyskują więcej” jest Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi. Każdego dnia do wygrania jeden tablet. Nagrodę wygrywa Uczestnik, który jako pierwszy danego dnia założy i zasili Lokatę mobilną kwotą min. 1000 zł oraz utrzyma środki na tej Lokacie co najmniej do 15.10.2015 r.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Kampania realizowana jest w modelu CPS. Szczegóły programu i stawki dostępne pod tym adresem.

Uwaga! Kampania została zakończona