Getin Bank – Konto Proste Zasady

Getin Bank – Konto Proste Zasady
Drodzy Wydawcy,
Zapraszamy do promowania kampanii Getin Banku!

 

 Konto Proste Zasady:

– 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
– 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej i za prowadzenie konta
– 0 zł za przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej

 

OTWIERAJĄC KONTO  KLIENT OTRZYMUJE:

– Nowoczesną Bankowość Internetową i Mobilną
Dzięki nim ma stały dostęp do pieniędzy na koncie, zawsze i o każdej porze. Bez konieczności wizyty w oddziale.

 

– Konto oszczędnościowe
Bezpłatne Konto oszczędnościowe to najlepszy sposób by odkładać nawet niewielkie kwoty.

 

– Kartę debetową do konta
Zbliżeniowa karta działa w bankomatach i sklepach na całym świecie. Dzięki temu klient ma swobodny dostęp do pieniędzy na koncie. Może nią również płacić za zakupy w internecie.

 

– Pakiet Niezawodny
Ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego.Przez pierwsze 6 miesięcy ubezpieczenie dostępne jest bez opłat. Po tym okresie składka wynosi 6 zł miesięcznie i jest pobierana automatycznie z konta osobistego.
– Pomoc medyczna
W ramach pakietu klient może skorzystać z pomocy medycznej, w formie m.in. wizyty lekarza w domu czy też telefonicznej konsultacji lekarskiej.
– Assistance domowe
 Usługa ta zapewnia praktyczny i szeroki dostęp do pomocy specjalistów, kiedy awarii ulegnie sprzęt AGD, RTV, IT lub urządzenie mobilne. Ubezpieczenie obejmuje również przypadki, kiedy na skutek zdarzenia losowego potrzeba pomocy fachowca np. ślusarza, hydraulika czy elektryka.

 

– Pakiet Ochrona Karty
Poczucie bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania karty. Ubezpieczenie to ochroni klienta  przed nieuprawnionym użyciem karty, utratą wskutek kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu, kradzieżą rzeczy osobistych. Zabezpiecza także na wypadek utraty, zniszczenia lub kradzieży zakupów dokonanych kartą do konta. Dodatkowo można otrzymać ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jest ono przydatne, kiedy zostaje uszkodzona własność osób trzecich, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

 

Kampania realizowana jest w modelu CPS i CPL. Szczegóły znajdują się w karcie kampanii.