Nowe kampanie pożyczkowe w Agora Performance

Nowe kampanie pożyczkowe w Agora Performance

Drogi Wydawco,

W panelu Agora Performance udostępniliśmy nowe programy pożyczkowe. Zapraszamy do promowania:

 • Vivus – szybka pożyczka
  Szybka pożyczka przez internet lub telefon w 3 prostych krokach! Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki wynosi 1600 zł i 30 dni. Pierwsza pożyczka za 0 zł, przedłużenie terminu spłaty, wiarygodny pożyczkodawca, pieniądze trafią na konto klienta nawet w 15 minut.
  Kampania realizowana w modelu CPL i CPS. Szczegóły pod tym adresem.
 • Kredito24
  Mini pożyczki, nawet do 3 000 zł nawet na okres do 30 dni. Elastyczne warunki. Szybkość: łatwy do wypełnienia wniosek, natychmiastowa wpłata pieniędzy na konto. Przejrzystość i uczciwość: bez ukrytych kosztów, bez przysłowiowego „drobnego druku”, jednakowe opłaty dla każdego. Zaufanie i innowacyjność: decyzja podjęta w 100% automatycznie, certyfikowana ochrona danych.
  Kampania realizowana w modelu CPL i CPA. Szczegóły w karcie kampanii. 
 • Monedo Now
  Szybkie, łatwe i przejrzyste pożyczki od Monedo Now! Krótki proces aplikacji i natychmiastowa wypłata. Maksymalna prostota – bez biurokracji i przedkładania dokumentów. Po prostu klient podaje dane, a zaawansowany system zrobi resztę. System jest w 100% zautomatyzowany. Jest w stanie przetworzyć jednocześnie tysiące aplikacji, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oblicz zdolność kredytową na podstawie tysięcy źródeł danych, aby upewnić się, że klient dostanie kredyt, który najlepiej odpowiada jego możliwościom. Klient otrzyma uczciwą ofertę, na którą składa się indywidualnie ustalana kwota kredytu, okres kredytowania i WSZYSTKIE opłaty.
  Program realizowany w modelu CPA. Więcej szczegółów w opisie kampanii. 
 • Credy.pl
  Klient za pomocą suwaków wybiera kwotę, jaką chce pożyczyć, oraz termin spłaty pożyczki online. Przechodzi do wypełnienia wniosku o szybką pożyczkę, a Credy.pl przekaże go firmie pożyczkowej. Klient omija formalności. Wystarczy, że na podany numer konta bankowego przeleje symboliczną kwotę, aby zweryfikować tożsamość. Bez zbędnych zaświadczeń, dokumentów i wypełniania innych formularzy! W najlepszym przypadku pieniądze mogą zostać przelane na konto bankowe nawet w ciągu kwadransa.
  Kampania realizowana jest w modelu CPL. Szczegóły dostępne w karcie kampanii.
 • Optikredyt
  Proces ubiegania się o pożyczkę w całości odbywa się przez internet, bez poręczeń i zbędnych formalności. Klient musi spełnić następujące warunki: być w wieku 23-80 lat, mieszkać na stałe i otrzymywać dochód w Polsce, nie figurować w rejestrze dłużników BIG. Proces ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosty. Po wypełnieniu formularza, wniosek zostanie przekazany Pożyczkodawcy, który skontaktuje się z klientem w celu przedstawienia oferty oraz ewentualnego zawarcia umowy.
  Kampania realizowana w modelu CPS. Szczegółowe warunki dostępne pod tym adresem.