Polecaj nowych wydawców i zarabiaj przez rok!

Drodzy Wydawcy,
z Agora Performance możecie zarabiać nic nie robiąc! Jak to możliwe? Wystarczy, że polecicie nam nowych wydawców, którzy zaczną z nami współpracować, a przez rok otrzymywać będziecie prowizję w wysokości 2,5 procenta od kwot zarobionych przez poleconych wydawców.

Co należy zrobić, by polecić nowego wydawcę? To bardzo proste!

– Zapisz się do kampanii „Znajdź nowych wydawców dla Agora Performance” i pobierz linki i inne formy reklamowe. Postaraj się, żeby polecani przez Ciebie wydawcy używali podanych przez Ciebie linków.
– Dla uszczelnienia systemu poleceń stworzyliśmy dodatkowe zabezpieczenie. Podaj nowemu wydawcy, który do tej pory nie jest u nas zarejestrowany, kod polecający, który znajdziesz w zakładce „moje dane”.

 

Nowy wydawca podczas rejestracji musi w pole „Kod wydawcy polecającego” wpisać Twój kod. UWAGA! jest to warunek konieczny, by polecający zgarnął bonus! Jeśli nowo rejestrujący się wydawca poda ww. kod, nie będzie problemu z ustaleniem, że został podany przez Ciebie.
rejestracja

 

 Poniżej podstawowe warunki uczestnictwa w akcji:
– Do kampanii przystąpić mogą Wydawcy, którzy są zarejestrowani w Systemie Partnerskim i w chwili polecenia już wygenerowali ruch 100 zł w Agora Performance.
– Polecony wydawca nie może być pracownikiem wydawcy polecającego, taka relacja nie może też zachodzić w stronę przeciwną.
– Polecony wydawca nie może zarejestrować powierzchni reklamowej należącej do polecającego.
– Polecony wydawca nie mógł być naszym wydawcą w ciągu ostatniego roku.
– Polecony wydawca nie może zgłaszać powierzchni, które były zgłoszone w ciągu ostatniego roku przez niego lub kogoś innego.
– Polecony wydawca nie może korzystać w swoich działaniach reklamowych z powierzchni zarejestrowanych na wydawcę polecającego, ani żadnego innego wydawcę.

Szczegóły naszej akcji polecającej znajdziesz pod tym adresem.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
telagora0 22 555 53 12
mailagoraperformance@agora.pl