Promuj Super Duet, dwie lokaty w Toyota Banku. Wysokie nagrody! [promocja zakończona]

Promuj Super Duet, dwie lokaty w Toyota Banku. Wysokie nagrody! [promocja zakończona]

Drodzy wydawcy!

Zapraszamy do promowania naszej najnowszej akcji specjalnej Super Duet! Wraz z Toyota Bankiem Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której klient może zgarnąć aż 140 zł!

Zasady udziału w akcji dla użytkowników są bardzo proste. Najpierw do 11 czerwca trzeba zarejestrować się w naszej aplikacji promocyjnej na stronie lokata325.zpremia.pl. Później założyć należy lokaty: Plan Depozytowy na 80 dni, z minimalną kwotą 3000 zł oraz Depozyt Plus, na 180 dni, z minimalną kwotą 5000 zł. Tak niewiele potrzeba, by zdobyć 140 zł premii. Razem z odsetkami z obydwu lokat, uczestnicy promocji zyskają, przy minimalnych kwotach depozytów – aż 225 złotych. Dokładną kwotę zysku można obliczyć za pomocą zamieszczonego na stronie domowej promocji prostego kalkulatora.

Dla wszystkich Wydawców, którzy przyłączą się do kampanii, przygotowaliśmy atrakcyjny konkurs!

konkurs2

Za promowanie Super Duetu możecie zgarnąć cenne nagrody rzeczowe oraz gwarantowane premie pieniężne! Szczegóły konkursu dla wydawców znajdziecie w regulaminie.


 

Nie wiesz, jak zarobić na promocji Super Duetu? To też jest bardzo proste!

1. Do kampanii możesz zapisać się pod tym adresem. Link dostępny jest dla osób zalogowanych w naszej aplikacji partnerskiej.

2. Jeśli nie masz jeszcze profilu, możesz założyć go w 3 minuty, tutaj.

3. Po rejestracji i zalogowaniu, znajdź program partnerski „Toyota Bank – SUPER DUET z Premią 140 zł„. W zakładce „Materiały reklamowe” znajdziesz banery  reklamowe i linki, które możesz wkleić na swoją stronę internetową, profil FB, bądź jakkolwiek inaczej przekazać zainteresowanym promocją. Od każdej osoby, która skorzysta z oferty Super Duet klikając w dostarczony przez Ciebie link otrzymasz prowizję!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji znajdziesz je w naszej instrukcji obsługi, możesz też skontaktować się z nami – tutaj znajdziesz dane kontaktowe.

 

 

Akcja została już zakończona. Oczekujcie na nowe promocje!