Tax Care – Chmura Faaktu

Tax Care – Chmura Faaktu

Drodzy Wydawcy,
zapraszamy do promowania kampanii Tax Care – Chmura Faaktu!


Bez papieru. Bez ograniczeń. Bez opłat.
– Nielimitowana ilość wystawionych faktur
– Możliwość sprawdzenia czy kontrahent jest płatnikiem VAT
– Bezpieczny sposób przekazywania dokumentów
– Przechowywanie faktur przychodowych oraz kosztowych

Jednym kliknięciem faktura trafia do kontrahenta
Dzięki Chmurze Faktur Klient oszczędza swój czas. Wystawienie faktury zajmuje kilka sekund. System rozpoznaje czy kontrahent jest płatnikiem VAT. Dodatkowo szybko i bezpiecznie przesyła fakturę do klientów i partnerów biznesowych. Od teraz wszystkie faktury w jednym miejscu

Wszystkie dokumenty gromadzi w jednym miejscu, bez limitu ilości faktur. Niezależnie w jakiej formie posiada fakturę, papierowej czy elektronicznej. Dodatkowo Chmura Faktur na podstawie danych z faktur na bieżąco monitoruje koszty i przychody Klienta, a także rozliczenia z fiskusem.

Prosty eksport wszystkich faktur do biura rachunkowego
Koniec ze żmudnym kompletowaniem dokumentów do biura rachunkowego. Chmura Faktur to Centrum Rozliczeń. Wszystkie faktury wreszcie w jednym miejscu. Dzięki opcji eksportu także szybko w biurze rachunkowym Klienta.

Jednolity Plik Kontrolny również za darmo
Chmura Faktur jest dostosowana do bieżących zmian w polskim prawie. Dzięki aplikacji Klient wyśle obowiązkowy JPK, z oszczędnością czasu. Bez stresu. Tak aby mógł skupić się na biznesie.

Uproszczona windykacja
Chmura Faktur poinformuje kontrahenta o zbliżającym się terminie zapłaty. Wystarczy, że Klient kliknie „wyślij ponaglenie”, i jego kontrahent automatycznie dostanie maila o zapłacie faktury. Wszystko dla wygody klienta i z korzyścią dla firmy.

Bezpieczeństwo danych
Chmura Faktur to bezpieczeństwo przesyłania dokumentów. Koniec z załącznikami, wszystko pozostaje w Chmurze, a klient otrzymuje jedynie link do pobrania. Dodatkowo Chmura Faktur jest oparta na systemie bankowym, po to aby zadbać o najwyższe bezpieczeństwo danych Twojej firmy.

Kampania prowadzona jest w modelu CPA i CPL. Szczegóły w karcie kampanii.