Zakończenie działań Agora Performance

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że podjęliśmy decyzję o wygaszeniu z końcem listopada działalności sieci marketingu afiliacyjnego Agora Performance. Wraz z końcem listopada 2018 r., zakończeniu ulega współpraca Agora Performance z reklamodawcami, co oznacza, że od 1 grudnia Panel Wydawcy nie będzie udostępniał materiałów reklamowych, a działające kampanie zostaną wstrzymane. Wszystkie linki partnerskie przestaną działać, w związku z czym prosimy o ich usunięcie z Państwa serwisów przed 1 grudnia. Prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią oświadczenia o nieprzedłużeniu umowy uczestnictwa w systemie.

Podkreślamy, że wszelkie rozliczenia działań reklamowych przeprowadzonych do końca listopada zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem Agora Performance, po otrzymaniu przez nas raportów od reklamodawców.

Serdecznie dziękujemy za spędzony razem czas i wszystkie wspólne działania reklamowe i życzymy wysokich przychodów w Waszych przyszłych działaniach.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy  kontakt@agoraperformance.pl 

 

„Działając w imieniu i na rzecz Agora S.A. z siedzibą w Warszawie,  ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa (zwanej dalej „Spółką”), organizatora Systemu Partnerskiego Agora Performance, na podstawie udzielonego  mi pełnomocnictwa, stosownie do treści par. 3 ust. 2 Regulaminu Agora Performance oświadczam, że Spółka nie wyraża zgody na przedłużenie umowy dotyczącej Pani/Pana uczestnictwa w Systemie Partnerskim Agora Performance na kolejny okres, w związku z czym umowa nie ulegnie przedłużeniu.”

Agnieszka Siuzdak – Dyrektor Pionu Gazeta.pl