Zapraszamy do promowania kampanii Empik!

Zapraszamy do promowania kampanii Empik!

Drodzy Wydawcy,
Zapraszamy do promowania kampanii Empik!

Empik, istnieje od 1948 roku i już przez 70 lat dostarcza Polakom produkty związane z kulturą, wiedzą i rozrywką. W tym czasie udało im się wywalczyć pozycję lidera w sprzedaży kategorii wydawniczych. W 250 salonach oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia.

Nieodłączną częścią Empiku jest sklep internetowy, który powstał w 1998 roku. Każdego dnia strona empik.com odwiedzana jest przez miliony osób, które mogą wybierać spośród ponad 1,5 miliona produktów – zarówno z kategorii tradycyjnie kojarzonych z Empikiem, jak i nowych (tj. Elektronika, Dom i Ogród, Dziecko czy Zdrowie i Uroda).

Wieloletnia tradycja firmy zobowiązuje – dlatego każdego dnia realizuje misję dawania radości odkrywania kultury i rozwijania pasji. Wpływamy na kulturalny krajobraz Polski między innymi poprzez różnorodne inicjatywy promujące czytelnictwo i dobrą literaturę. Każdego roku organizuje w naszych salonach ponad 1600 wydarzeń – spotkań autorskich, koncertów, wystaw, warsztatów kreatywnych, które gromadzą setki tysięcy osób.

 

– dostawa 0 zł do salonów empik
– 2 000 000 produktów
– infolinia 24h 7 dni w tygodniu

Kampania realizowana jest w modelu CPS. Szczegóły znajdują się w karcie kampanii.