Zapraszamy do promowania kampanii Idea Bank – konto firmowe

Zapraszamy do promowania kampanii Idea Bank – konto firmowe

Drodzy Wydawcy,
Zapraszamy do promowania kampanii Idea Bank – konto firmowe

Klient zakłada konto firma to ja
– 0 zł za prowadzenie konta przez pierwsze 24 miesiące od otwarcia
– 0 zł za prowadzenie konta przez cały okres obowiązywania umowy dla aktywnych klientów*
– 0 zł za wydanie karty debetowej
– 0 zł za standardowe przelewy przez Internet
600 zł do zdobycia w promocji Premiowanie za bankowanie
 
Co Klient dostaje razem z kontem Firma to Ja?
Mobilny Wpłatomat
Ściąga aplikację na telefon (Android i iOS), aktywuje ją za pomocą kodu SMS wysłanego przez bank na numer telefonu podany w bankowości internetowej, loguje i już może zamówić Mobilny Wpłatomat. Mobilny Wpłatomat działa dokładnie tak samo, jak urządzenia stacjonarne – wkłada kartę, wybiera kwotę, następnie wpłaca gotówkę i odbieras potwierdzenie. Środki na rachunku bankowym księgowane są w czasie do 30 minut.
Idea Hub
W Idea Hub Bank wciela w życie ideę coworkingu – w ciągu dnia udostępnia klientom banku wspólne miejsce do pracy, by mogli bez przeszkód realizować swoje przedsięwzięcia i dzielić się doświadczeniami, a w razie potrzeby korzystać z porad pracowników Idea Banku. W Idea HUB Klient skorzysta ze sprzętu biurowego – drukarki, skanera, słuchawek, a w wybranych lokalizacjach ze studia fotograficznego, gdzie zrobi zdjęcia np. do wstawienia na stronę internetową firmy lub sklepu.
Kantor
Jeśli Klient przeprowadza transakcje w różnych walutach lub po prostu jest zainteresowany ich wymianą, już teraz może to zrobić w pełni online. Klient  sprawdza  intuicyjny system i cieszy się możliwością wymiany aż 10 walut na korzystnych warunkach z każdego miejsca z dostępem do Internetu.Kampania realizowana jest w modelu CPS. Szczegóły znajdują się w karcie kampanii.