Zarób więcej! Pomóż nam promować ofertę Banku Zachodniego WBK

banerChcesz polecić znajomym naszą ofertę i jeszcze na tym zarobić? Zastanawiasz się w jaki sposób możesz zyskać dodatkowe pieniądze? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zapłacimy Ci 70 zł za polecenie naszej oferty innemu klientowi. Sprawdź jakie to proste!

Kim jesteśmy? Jesteśmy siecią afiliacyjną, to znaczy, że pośredniczymy między reklamodawcami, jak BZWBK, a wydawcami czyli każdym kto potrafi znaleźć klienta dla naszej promocji.  Specjalizujemy się w produktach finansowych i często organizujemy kampanie takie jak ta.

Co zrobić, żeby móc przyłączyć się do promowania specjalnej oferty Banku Zachodniego WBK? Wystarczą trzy kroki!

1. Rejestracja

Zarejestruj się w naszym Systemie Partnerskim. Link znajdziesz tutaj. Jeśli masz stronę internetową, bloga, profil na Facebooku, zgłoś go w sekcji „powierzchnie reklamowe”. Jest to konieczne, ale nie przejmuj się, nie ma to wpływu na to, jaką drogą zdobędziesz naszych klientów. Klientów, np. członków Twojej rodziny, możesz pozyskać osobiście.

2. Zdobądź swój unikalny link

Ten link jest niezbędny, żebyśmy mogli połączyć nowego klienta z Tobą i wypłacić Ci prowizję. Najpierw musisz znaleźć odpowiednią kampanię reklamową (jest tutaj) i zgłosić nam swój udział. Kiedy zostaniesz dopuszczony do promocji, pobierz swój link. Znajdziesz w zakładce „materiały reklamowe” w karcie kampanii – czyli tutaj. Nie przejmuj się, że link tak dziwnie wygląda, prowadzi on prosto na stronę naszej promocji, możesz to sprawdzić!

3. Daj swój link klientom, którym chciałbyś polecić naszą promocję
Teraz uwaga! Żebyś dostał prowizję, każda z poleconych przez Ciebie osób musi kliknąć link, który im dasz. Inaczej nie będziemy mieli możliwości powiązania tej osoby z Tobą. Link możesz przesłać znajomym w mailu, możesz go wrzucić na swojego bloga lub profil na Facebooku. Upewnij się, że każdy znajomy skorzysta z podanego przez Ciebie linku. Za każdego znajomego, który spełni warunki przewidziane w regulaminie promocji Konto z premią otrzymasz aż 70 zł! Szczegóły możesz sprawdzić po zalogowaniu w naszym Systemie, na stronie kampanii.

Zobacz jak łatwo i szybko możesz zarobić w Agora Performance!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 555 53 12
E-mail: performance@agora.pl
GG: 53269869
Skype: Agora Performance