Zarób więcej! Pomóż nam promować ofertę „Super Duet”!

Chcesz polecić znajomym naszą ofertę i jeszcze na tym zarobić? Zastanawiasz się w jaki sposób możesz zyskać dodatkowe pieniądze? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zapłacimy Ci 65 zł za polecenie naszej oferty. Sprawdź co proponujemy.

Jesteśmy siecią afiliacyjną, pośredniczymy między reklamodawcami, jak Toyota Bank, a wydawcami czyli każdym kto potrafi znaleźć klienta dla naszej promocji.  Specjalizujemy się w produktach finansowych, a w szczególności w organizowanych samodzielnie kampaniach specjalnych, dostępnych na wyłączność. Często organizujemy kampanie takie jak ta.

Co zrobić, żeby móc przyłączyć się do promowania „Super Duetu”? Wystarczy tylko chwila!

1. Zarejestruj się w naszym Systemie Partnerskim.
2. Jeśli masz stronę internetową, bloga, profil na Facebooku, zgłoś go w sekcji „powierzchnie reklamowe”. Jest to konieczne, ale nie przejmuj się, nie ma to wpływu na to, jaką drogą zdobędziesz naszych klientów.
3. Pobierz z panelu link, za pomocą którego polecisz znajomemu akcję „Super Duet”. Znajdziesz go w zakładce „materiały reklamowe” w karcie kampanii. Kampanię możesz łatwo wyszukać w zakładce „programy  partnerskie”. Nie przejmuj się, że link tak dziwnie wygląda, prowadzi on na stronę naszej promocji, możesz to sprawdzić!
4. Teraz uwaga! Żebyś dostał prowizję, każda z poleconych przez Ciebie osób musi kliknąć wyżej wymieniony link. Inaczej nie będziemy mieli możliwości powiązania tej osoby z Tobą. Upewnij się, że znajomy skorzysta z podanego przez Ciebie linku. Za każdego znajomego, który spełni warunki przewidziane w regulaminie otrzymasz aż 65 zł! Dodatkowo przewidzieliśmy też nagrody dla najlepiej sprzedających! Szczegóły możesz sprawdzić po zalogowaniu w naszym Systemie, na stronie kampanii.

Zobacz jak łatwo i szybko możesz zarobić w Agora Performance!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

tel: +48 22 555 53 12
E-mail: performance@agora.pl
GG: 53269869
Skype: Agora Performance